دستگاه ساشه

دستگاه ساشه

دستگاه ساشه یکی از پرکاربردترین دستگاه های بسته بندی است و می تواند انواع مواد غذایی و دیگر مواد پودری و مایع را در بسته بندی های یک نفره آماده کند. اگر قصد خرید دستگاه بسته بندی ساشه را دارید باید پس از شناخت کامل این دستگاه، درباره نحوه خرید و نگهداری دستگاه ساشه زن نیز اطلاعات کاملی داشته باشید.

-ظرفیت و میزان تولید دستگاه ساشه زن را مد نظر قرار دهید و مدلی را انتخاب نمایید که بتواند با نیاز های شما برابری داشته باشد. تولید کمتر و یا زیادتر از حد نیاز می تواند موجب دردسر های زیادی برای شما شود.
-به سبک استفاده از بسته بندی نیز توجه نمایید. برخی مدل های دستگاه ساشه از بسته بندی های کاملا آماده استفاده می کنند و فقط بعد از پر کردن بسته بندی لبه بالایی را می دوزند ولی برخی مدل های دیگر خود بسته بندی های آماده و قالبی را بریده و پس از پر کردن هر چهار لبه را می دوزند. بدین ترتیب شما باید بر اساس نیاز و نحوه آماده سازی بسته بندی ها مدل مناسب را انتخاب نمایید.
-به نوع تیغه ها و همچنین المنت های حرارتی به کار رفته در دستگاه ساشه توجه کنید. باید از تیغه های استیل و ضدزنگ در این دستگاه ها استفاده شود تا به مرور زمان کیفیت خود را از دست ندهند. المنت ها نیز بخش اصلی دستگاه را تشکیل می دهند و باید مدل هایی کم مصرف و بادوام باشند.

برای کسب اطلاات بیشتر م همچنین تهیه دستگاهی با کیفیت بالا با ما در تماس باشید

02634708378
09123673588
09373677939