درباره ما

مختصری درباره آرمان ماشین

درباره مجموعه صنعتی آرمان ماشین
ما و همکارانمان در «مجموعه صنعتی آرمان ماشین» با هم‌آفرینیِ یک مجموعه‌ صنعتی پویا در زمینه‌ طراحی و ساخت انواع ماشین آلات رست قهوه در وزنهای مختلف و همچنین بسته بندی دون قهوه و پودر قهوه با استانداردهای روز دنیا و کیفیت تضمین شده و قابل رقابت با مشابه خارجی در قیمتهای مناسب تر و خدمات پس از فروش عالی، در خدمت هم میهنان عزیز می باشیم.
مجموعه صنعتی آرمان ماشین را با اتکاء به تلاش‌های بخش خصوصی شکل دادیم؛ سپس با بهره‌مندی از روحیه‌ی کارآفرینی و با هدف ارتقاء سبک زندگی خانواده، کسب‌وکار را گسترش دادیم تا امروز که موفق به تولید مدلهای رست قهوه هم در وزنهای بالا و استفاده صنعتی و هم در وزنهای کوچک که کاملا قابل استفاده در محیطهای خانگی می باشد, شده‌ایم.
همچنین از دستاوردهای ارزشمند ما، حذف واسطه‌های غیر ضروری که موجب کاهش هزینه بهای تمام شده و ارائه محصول با قیمت مناسب به مصرف‌کننده های محترم بوده و همچنین استفاده از مهندسین و نیروهای متخصص در جهت کیفیت بسیار بالا و طراحی محصول منطبق با استانداردهای جهانی می باشد.
مجموعه صنعتی آرمان ماشین همواره در زمینه مشاوره و چیدمان ماشین آلات و آموزش و راه اندازی جهت ارگانهای مختلف و شرکتهای خصوصی و کافه ها وافرادی که تمایل دارند به صنعت قهوه ورود کنند نوآور بوده‌ وآمادگی خودرا جهت انجام این خدمات ازصفر تا صد کلیه پروسه ها اعلام می دارد.
هم‌اکنون محصولات و خدمات ما به شهرهای مختلف کشور عزیزمان ایران ارسال می‌شود و بر پایه استراتژی توسعه در تلاشیم هر ساله بر تعداد این مقاصد، افزوده شود و گام بعدی در جهت صادرات محصولات به کشورهای دیگر می باشد.